Kategorie
Leki

Jak stosować Tadalis® Sx (Tadalafil)?

Tadalafil można stosować w razie potrzeby lub raz na dobę, w zależności od wskazań. Jeśli jest to konieczne, początkowa dawka w zaburzeniach erekcji wynosi 10 mg doustnie raz na dobę, 30-40 minut przed aktywnością seksualną. Dawka podtrzymująca wynosi od 5 do 20 mg doustnie raz na dobę, 30-40 minut przed aktywnością seksualną opartą na indywidualnej tolerancji.

Uwaga: wykazano, że lek poprawia zaburzenia erekcji do trzydziestu sześciu godzin po dawkowaniu, jeśli jest stosowany w razie potrzeby.

Do codziennego użytku dawka początkowa wynosi zwykle 2,5 mg na dzień, ale można ją zmienić. Lekarz może zwiększyć dawkę do 5 mg na dobę, w zależności od tego, jak dobrze działa Tadalafil i jak dobrze organizm reaguje na nią. Kup tadalis tu – http://cialisnajtaniej.pl/lek_tadalis20.html

Maksymalna zalecana dzienna dawka Tadalis® Sx wynosi dwadzieścia miligramów. Jest to tak zwany „złoty standard”, odpowiedni dla przeciętnego pacjenta, który nie wykazuje indywidualnej nietolerancji czynnego składnika leku. Nie należy przyjmować tego leku częściej niż raz dziennie. Możesz brać tabletki bez względu na porę posiłku.

Producent zaleca przyjmowanie leku 40 minut przed rozpoczęciem stosunku płciowego. W podanym przedziale czasowym powlekana tabletka może się rozpuścić. Substancja czynna przedostaje się do krwiobiegu i następuje erekcja.