Kategorie
Leki

Kamagra – odpowiednik Viagry?

O środku Kamagra coraz częściej można usłyszeć, że jest odpowiednikiem Viagry. Powodem tego na pewno jest głównie to, iż oba zawierają tę samą substancję aktywną, czyli Silednafil. Działa ona na układ krwionośny rozurczając naczynia i tym samym sprawiając, iż do członka dociera o wiele większa ilość krwi. To znacznie poprawia wzwód i sprawia że  jest ona znacznie trwalsza. Jednakże Kamagra w stosunku do Viagry jest znacznie mniej kosztowna, dlatego też jej dostępność dla pacjentów jest znacznie większa. Przyczyną odrębności w cenie jest przede wszystkim firma, Kamagrę bowiem wytwarza indyjski koncern Ajanta.
Kamagar osiągalna jest na rynku w tabletkach, wyprodukowanych do stosowania doustnego.  Powinno ona zostać przyjęta minimum 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. To jest okres konieczny do tego, aby dawka zaczęła odpowiednio działać.  Należy także pamiętać, iż zastosowanie pojedynczej kapsułki daje efekty na około 6 godzin. W tym czasie nie wolno przyjmować kolejnej porcji. Polecana porcja dzienne to nie więcej niż jedna pastylka, zawierająca 100 mg substancji czynnej.  Co więcej dobrze jest, jeżeli jej dawkowanie zaproponuje lekarz biorąc pod uwagę osobiste potrzeby konkretnego człowieka.
Stosując Kamagrę należy także pamiętać o paru bardzo ważnych zaleceniach. Po pierwsze jest to lek przeznaczony do tak zwanego czasowego stosowania czyli tylko wtedy gdy zachodzi taka potrzeba. Nie powinno się go więc przyjmować każdego dnia, gdyż na pewno nie usunie to źródła problemów. Powinno się także przeczytać jakie ewentualne efekty uboczne może wywołać jej stosowanie. Jeżeli wystąpią – trzeba jest od razu przestać zażwyania Kamagry i skonsultować się z lekarzem.

http://cialisnajtaniej.pl/lek_viagra100.html